Доставка по Україні

Доставка 


Доставка відбувається по всій Україні за допомогою комерційних кур'єрських служб на умовах 100% -ї передоплати. Ви можете прорахувати вартість доставки самостійно, скориставшись калькулятором на сайті відповідної служби, або зв'язатися з нашими менеджерами і дізнатися вартість замовлення, включаючи доставку. 

Оплата


Безготівкова оплата з без ПДВ: Зробити замовлення на сайті або по телефону. Отримати рахунок-фактуру (рахунок легітимний 2 дня). Оплатити замовлення по рахунку-фактурі в будь-якому відділенні банку (для юридичних та фізичних осіб). Виконання замовлення за безготівковим розрахунком - 2-4 робочих дні з моменту оплати рахунку (при наявності товару на складі).
Готівкова оплата: Зробіть замовлення на сайті або по телефону. Оплатiть готівкою покупку при отриманні замовлення. Оплата готівкою приймається при будь-яких способах доставки.
Платіжними картами Visa і MasterCard: Приймається оплата тільки українськими платіжними картами. Терміни виконання замовлень: протягом 2-4 робочих днів після зарахування грошових коштів банком і підтвердження бухгалтерією (при наявності товару на складі).