Про нас


Наша компанія почала свою роботу  у 2006 році. Основними напрямками роботи є обслуговування спецтехніки світових виробників та продаж запчастин для ремонту сільськогосподарської, вантажної, гірськодобувної, будівельної техніки: Caterpillar, Volvo, Komatsu, Hyundai, Hitachi, JCB, Doosan, New Holland, Liebherr, Fiat, Terex, Fuchs, CASE, Dressta, Kobelco, а також дизельних двигунів Caterpillar, Cummins, John Deere, Deutz, Perkins, Kubota.


Продаж запчастинЕкспорт з США

Ми склали контракти з американськими виробниками якісних ліцензійних та оригінальних запчастин для техніки Cummins, Hitachi, Komatsu, CAT, JCB, Alliant Power, Allis Chalmers, Bosch, Caterpillar, Detroit Diesel, Diesel Kiki, General Electric, Lucas Cav, Mack, Navistar, Waukesha, JOHN DEERE, Perkins, IVECO, AGCO, BOBCAT, CLAAS, CNH, KUBOTA, Case, CNH NEF Iveco, Fiat, Continental, David Brown, Deutz, Fiat, Ford, Hercules, International, Minneapolis, Moline, Wisconsin, DELPHI, DENSO та Forklift parts.
ООО «Торент-Трейд» пропонує ліцензійні запчастини, які також умовно маркуються як Made to Fit, New Aftermarket, з доставкою напряму з США від виробників  CPP, CTP, Interstate Mcbee, KMP, Reliance Power, TVH. 
CTP -  Costex Tractor Parts, працює с 1980 року та спеціалізується на виробництві запчастин для обладнання Caterpillar (Made to fit Caterpillar, New Aftermarket Caterpillar). Працюємо з запчастинами цього виробника близько 15 років. 
Interstate Mcbee – компанія заснована у США в 1947 році, займається виробництвом запчастин для двигунів  та паливних систем Caterpillar, Cummins,  Detroit Diesel, та  Navistar . Всі товари   Interstate-McBee відповідають  ISO 9001:2015. 
KMP ( Хьюстон, Техас, початок роботи у 1996 році)  - виробляють запчастини для техніки Cummins, Caterpillar,Detroit Diesel, Komatsu.
Reliance Power виробляє запчастини для техніки Fiat, Ford / New Holland, General Motors, Hercules, Hesston, Hough, International, Isuzu, Iveco / NEF, John Deere, Komatsu, Kubota, Mack, Massey Ferguson, Minneapolis Moline, Mitsubishi, Navistar, Standard, Steiger, Versatile, Waukesha, Wisconsin та інших. 
TVH – компанія заснована у 1969 році. Працюємо з запчастинами, виробництва даної компанії більше   10 років.
OEM запчастини 
Пропонуємо OEM запчастини від наступних брендів AGCO, BOBCAT, CAT, CLAAS, CNH, CUMMINS, John Deere, KOMATSU та KUBOTA. 
Довготривалі договірні відносини з цими виробниками дозволяють нам пропонувати вам цікаві пропозиції за наявністю товару та його ціною. 


Поставка комплектуючих і деталей компанією ТОВ «Торент-Трейд» проводиться безпосередньо від виробника, а це означає, що замовлення приходить в найкоротші терміни. Відсутність посередників при продажу запасних частин гарантує привабливі конкурентні ціни.
Власне виробництво
ТОВ «Торент-Трейд» займається виробництвом запчастин для паливної системи ( для таких брендів BOSCH, CATERPILLAR, CUMMINS, DELPHI, DENSO, PERKINS), а також їх відновленням.  Стосовно цих товарів ми пропонуємо найбільш вигідні умови. 
- продаж відновлених форсунок за цікавою ціною;
- обмiн неробочої форсунки на відновлену з доплатою. Звертайтесь до наших менеджерів за додатковою інформацією за телефоном чи за email.
Ремонті  роботи


Ми пропонуємо послуги по ремонту спецтехніки та сільхозтехніки. 


Ремонт на вашій території 


Мобільні ремонтні бригади сервіс-інженерів, які мають усе необхідне для ремонту техніки на вашій території.

Ремонт на території нашого підприємства, до складу якого належать: 
- цех по диагностиці, ремонту та випробування двигунів;
- ділянка по ремонту, випробуванню і настройки гідрообладнання;
- цех по ремонту механічних, електромеханічних, електрогідравлічних і п'єзоелектричних форсунок; 
-ділянку по ремонту ТНВД, турбін. 
Наше підприємство має в своєму розпорядженні цехом з металообробки, має лабораторне обладнання по контролю за виробами.
Зветрайтесь!